Moje ordinace

Komplexní služby v oblasti zubní hygieny


Vážené dámy a pánové,

dovolte mi Vám nabídnout své více než desetileté zkušenosti, které jsem získala na mezinárodních klinikách v Praze a v zahraničí. Péče o zdraví dutiny ústní je cestou ke zdravému a zářivému úsměvu. Dentální hygiena se zaměřuje nejen na estetiku, ale také na prevenci. Zakládám si na profesionálním přístupu a dlouhodobém přínosu pro klienta.


Nabídku služeb se snažím neustále rozšiřovat a zlepšovat. Proto se pravidelně účastním řady odborných školení a seminářů.

Poskytuji například tyto služby:

  • dentální hygienu pro děti i dospělé,
  • hloubkové čištění,
  • odstranění nánosů pigmentací pomocí technologie Air-Flow,
  • ošetření přecitlivělých zubů,
  • domácí i kombinované bělení zubů, prodej pomůcek a doplňků ústní hygieny,
  • a další viz služby.

Mým cílem je poskytnout tu nejlepší dostupnou* péči a servis pro pacienta.

* viz článek Příspěvky pojišťoven.


Profesionální a špičkové vybavení

Poskytnout každému klientovi nejvyšší kvalitu zubní péče a bezbolestné, cenově dostupné ošetření v příjemném prostředí, vyžaduje samozřejmě špičkové vybavení.

Vyzdvihnout si zasloží například unikátní přístroj od švýcarské firmy EMS vyvinutý v souladu s novým konceptem ošetření Guided Biofilm Therapy. Jde o kombinaci pískovacího přístroje a světelného ultrazvuku pro kompletní odstraňování povlaku, pigmentací, zubního kamene a leštění zubů s technologiemi AIR-FLOW®, PERIO-FLOW® a Piezon® NO PAIN. Tento přístroj má vylepšenou efektivitu, šetrnost a komfort, v souladu s nejnovějšími hygienickými standardy.

Více o přístroji v tomto článku.


Moderní a elegantní prostředí

Zakládám si nejen na čistých zubech a zdravých dásních. Myslím také na komfort a eleganci prostředí mé ordinace. Proto je vzdušná a plná světla.

 


Reference

Kvalitně odvedená práce. Děkuji za laskavý přístup, jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuto ordinaci. Výsledky jsou opravdu skvělé!

Eva

Na dentální hygienu jsem šla s velkým strachem. Byla jsem překvapená velmi citlivým přístupem. Dopředu mi bylo vždy řečeno co se bude dělat a kdy to zabolí. Bolest jsem skoro necítila. Doporučuji všem, kteří mají z dentální hygieny obavy.

Marie

Celý život jsem toužil po perfektním úsměvu a nakonec jsem se odhodlal a léčbu jsem zahájil. S výsledkem jsem maximálně spokojený, nejen, že zuby jsou nádherně bílé, ale také se mi konečně sjednotila barva.

Jan